Esenköy Reis Kadınlar Plajı

Esenköy Reis Kadınlar Plajı

Yaz tüm hızıyla sürerken, kadınlar plajı hizmetini eksiltmeden devam ettiriyor. İstanbul Esenköy’ün en popüler plajlarından olan Esenköy reis kadınlar plajı her yaz olduğu gibi bu yazda yüzme seven bayanların ilgi odağı olmuş durumda. Serander kadınlar plajının sezona hızlı başlamış olması, doğası ve temiz deniziyle huzur veriyor olması plajın tercih edilmesindeki en önemli etkenlerin başında geliyor.

Kadınlara özel olması ise plaj içerisindeki alışagelmiş olan dağınıklığın olmamasını sağlıyor. Pek çok plaj günümüzde kadın erkek karışık olduğu gibi istenilen temizlik seviyesinde değil. Serander plajı ise bayanlara özel olması ve bayanların göstermiş olduğu hassasiyetten kaynaklı olarak gerekli hijyen ve temizliğe sahip olmuş durumda. Plaja isterseniz yiyecek ve içeceğinizi yanınızda getirebiliyorsunuz isterseniz plaj içerisindeki cafeden temin edebiliyorsunuz. Kadınlar yalnızca plaja giriş ücretini ödeyerek rahatlıkla istedikleri gibi gün boyunca eğlenebiliyorlar.

Ödenmiş olan giriş ücreti sonrasında şezlong ve şemsiye alma hakkı da kazanılmış oluyor. Bunun için bir anlamda plaj içerisine yer kavgası gibi herhangi bir durumla da karşılaşılmıyor.

Doğanın bir mucizesi gibi Esenköy’de bayanların kullanımına sunulmuş olan plaj, yaşam stilini eğlenmekten yana kullanmak isteyenler içinde ideal bir tercih. Mekan özellikle gezgin bayanlar tarafından çoktan keşfedilmiş bile.

Esenköy Reis Kadınlar Plajı

Reis Kadınlar Plajı

Reis kadınlar plajı dışarıdan bakıldığı zaman hiçbir şekilde görünmeyecek şekilde planlanmış. Plaj içerisinde soyunma kabinlerinin olması bayanların rahatlıkla giyinip soyunmasına imkan sağlıyor. İstanbul’daki birçok plaja göre alınacak hizmet, denizin güzelliği ve doğa göz önünde bulundurulduğunda en güzel yer olarak değerlendirilebilir.

Esenköy Reis Kadınlar Plajı

Serander Çamlıbel Bayanlar Plajı

Plaja giriş sonrasında her türlü aktivasyonlardan yaralanabileceğiniz plajın uygun giriş ücretleri ve korunaklı olan bir yapısı mevcut. Plaj içerisine hiçbir şekilde erkek alınmıyor ve çalışanlarda bayanlardan seçiliyor.  

Altınkum Kadınlar Plajı

Sarıyer’de bulunan plaj yalnızca kadınlara özel, adından da anlaşılacağı gibi altın gibi bir kum sahip. İstediğiniz şekilde denize girebiliyor ve güneşlenebiliyorsunuz. Gidiş ve dönüşleriniz için hizmet veren servisli turlarda mevcut.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir