Serander Çamlıbel Bayanlar Plajı

Serander Çamlıbel Bayanlar Plajı

Yaz tüm hızıyla devam ederken tatil planları yapılmaya devam ediyor. Kadınlar için yüzmek önemli ve yüzerken kendi istediği gibi özgürce hareket edebilmek içinde bayanlara özel ayrılmış alanlarda denize girmek gerekiyor. Bunun için Esenköy kadınlar plajı en çok tercih edilen yer olarak biliniyor. Yazın sıcağında İstanbul’un kavuran sıcağından kurtulmak istediğinizde Esenköy Reis kadınlar plajı imdadınıza yetişiyor.

Plaj Esenköy’ün en güzel yerinde kadınları beklerken her yaz olduğu gibi bu yazda yine bayanların en çok tercih ettiği yüzme mekanı olarak kabul ediliyor. Plaj içerisinde erkek bulunmuyor olması kadınların denizden çıktıktan sonrada rahat güneşlenmelerine imkan tanıyor.

Esenköy Serander Çamlıbel Bayanlar Plajı

Serander Çamlıbel Bayanlar Plajı her yıl sezona ciddi adımlarla hazırlanıp iddialı bir şekilde giriyor. İnsana huzur veren bir yerde olmanın vermiş olduğu sakinlikle bütün bir haftanın yorgunluğunuzu üzerinizden atabiliyorsunuz. Plaj içerisinde hizmet oldukça kaliteli. Yiyecekler ve içecekler isteyen herkesin kolayca alabileceği bir noktada ve hafta sonunuzu renkli hale getirirken hiçbir şeyi düşünmeniz de gerekmiyor.

Kadınlara Özel Plaj

Kadınlara özel olan plajların en büyük sıkıntıları dağınıklı oluyor. Bu aslında onlar için haklı bir neden diyebiliriz. Çünkü tüm gün boyunca evde ya da işte çalışan kadınlar biraz da olsa kendilerini dağıtmak istiyor. Bu da ister istemez plaj içerisinde dağınıklığa neden oluyor. Esenköy kadınlar plajında ise bu şekilde bir durumla karşılaşılmıyor. Plaj içerisinde çalışanlar bayan ve dağınıklığın yaşanmaması için sistemli bir şekilde hareket ediyor.

Üstelik yapılması gereken şey yalnızca çok uygun fiyata olan giriş ucretini ödemek. Ödemiş olduğunuz ücret karşılığında plajdaki şezlongları, duşu ve giyinme kabinlerini kullanabiliyorsunuz.

Plaj yalnızca yuzmek değil aynı zamanda doğa ile iç içe olmak isteyenler içinde ideal bir yer konumunda. Bayanlar diledikleri gibi yuzup diledikleri gibi denizin tadını çıkarabiliyorlar.

Esenköy, Şelale mevkinde bulunan bayanlar plajı tüm bayanları davet ediyor. 

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir