Serander Kadınlar Plajı Nerede?

Bu yazımızda Serander kadınlar plajı nerede ve plaja gidebilmek için neler yapılması gerekiyor? Merak ettiğiniz tüm bilgiler hakkında detaylara değinelim istedik. İstanbul’da bulunan pek çok plajlar arasında en iyi ve en değerlisi olarak bilinir.

Serander plajı, Yalova İlinin Esenköy ilçesinde bulunur.  Haftanın 6 gününde yalnızca kadınlara özel hizmet veren plaja İstanbul’un dışında yakın şehirlerden gelenlerin sayısı da azımsanmayacak kadar fazladır. Kadınların kendisine ait olan bir plaja sahip olması demek gönüllerinde eğlenmesi ve erkeklerden uzak bir gün geçirmesi anlamına gelir.

Kadın ve erkek her ne kadar çift yaratılmış deniliyor olsa da bazı dönem erkeğin ve kadının kendine özel bir alanda olması önemlidir. Kadın kendine ait bir gün belirleyerek kendisini yazın sıcağında denize atmış olması ve bunu yaparken de kendini özgür hissetmesi çok önemlidir. Serander plajı işte bunu sağlayabilecek olan önemli bir tatil yeridir diyebiliriz.

Plajın haftanın altı günü hizmet veriyor olması bir ayrıcalık. Bu nedenle ister hafta sonu isterseniz hafta içi kendinize en uygun olan günü seçebiliyorsunuz. İstanbul’da hizmet veren bazı kadınlar plajının haftanın belli günlerinde açık olduğunu biliyoruz. Dolayısıyla kadının kendine göre değil de plaja göre bir zaman belirlemiş olması özgürlüğünün de kısıtlanması anlamına gelecektir. Haftanın altı gününde açık olan Serander plajında ise istediğiniz gibi eğlenmenizi sağlayabilirsiniz.

Yalova Esenköy Kadınlar Plajı

Yalova Esenköy kadınlar plajı, İstanbul’un en çok talep edilen plajlarından bir tanesidir. Bunun en önemli nedenine baktığımız zaman içerideki hizmet kalitesidir. Hijyenik ve sakin bir denizde yuzerken aynı zamanda alacağınız hizmetin kalitesinin de üst seviyede olması memnuniyeti artıran önemli bir faktördür. Kadınlara özel olarak hizmet veren bu plajda çalışanlarında kadın olması için guzel olan yanıdır. Günün bir saatinde gidebileceğiniz plaja erişimde oldukça kolay. Kendiniz gidebileceğiniz gibi plaja özel olarak hizmet veren tur firmalarından da destek alınabilir. Plajın servis araçları sizi bulunduğunuz yerden alarak keyifli bir tatil geçirmenize imkan sağlayacaktır.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir