Teşvikiye Kadınlar Plajı

Teşvikiye Kadınlar Plajı

Her yaz döneminde yapmış olduğu hazırlıklar neticesinde en güzel şekilde hazırlanmış olan Teşvikiye kadınlar plajı, İstanbul’un en temiz bayanlar plajı olarak bilinmektedir.  Bayanlar plajına ulaşımın özel servislerle yapılıyor olması kolayca erişimi sağlarken yazın sıcağında klimalı araçlarla gidilebiliyor olması ise yüzmek isteyen bayanlar için avantaj sağlamaktadır. Bayanlar plajının tercih edilmesinin en önemli nedenleri arasında bayanların kendilerine ait konfora ihtiyaç duymalarındandır. Yani amaç sadece kapalı bir bayan olmak değildir. Kapalı bayanlar için her türlü hizmet düşünülmüş olsa da kapalı olmayan bayanlarda plaja rahatlıkla gelebilirler. Biz hizmet verdiğimiz müşterilerimizi bulundukları yerden alarak plaja ulaştırırken onlar için ihtiyaç duyulabilecek olan her türlü konforu göz önünde bulundururuz. Plajımız sürekli güvenliğin ön plana tutuluyor olmasından kaynaklı olarak bayanların dışında hiçbir erkeğin giremeyeceği ve göremeyeceği şekilde kapatılmıştır. Dışarıdan bakıldığında plajın içerisi kesinlikle görülemez.

Araçlarımız sizi bulunduğunuz en yakın yerden alarak plaja kadar götürecektir. Bu nedenle yanınızda bulundurmanız gereken eşyaların taşınması konusunda da güçlük çekmezsiniz. Plaja ulaşımın kolay olduğu gibi aynı zamanda geri dönüşte kolaylaştırılmıştır. Araçlarımız sizi plajdan aldıktan sonra tekrar bindiğiniz noktaya kadar ulaştıracaktır.

Yalova Kadınlar Plajı 

Yalova kadınlar plajı, çocuklara ücretsiz hizmet vermektedir. 0–8 yaş arasındaki çocuklar anneleriyle birlikte gelirken, kız çocukları hangi yaşta olursa olsun plaja alınabilir. 8 yaşın üzerinde olan erkek çocukları plaja kesinlikle alınmaz. Plaja giriş esnasında kimlik bilgileri sorulmuş olduğundan dolayı olası getirilmesi halinde çocuk dışarıda kalacağından dolayı sizin de girmeniz imkansız olacaktır.  

Esenköy Kadınlar Plajı Özellikleri

Esenköy kadınlar plajı tamamı kadın çalışanlardan oluşan bir ekibe sahiptir. Plaj içerisinde bayanların dışında erkek bulunmaz. Cankurtaran hizmeti bayanlar tarafından verilirken denizde de güvenliğiniz için gerekli olan her türlü tedbir alınmıştır. Tam güvenliğin ön planda olduğu plajda her yer kapalı olduğundan dolayı rahatlıkla güneşlenebilir ve yüzmenin tadını çıkarabilirsiniz. Soyunma kabinleri ve duşlarla hizmet veren plajda şezlong, şemsiye gibi hizmetlerde sağlanmıştır.

Kapalı bayanların çekinmeden ve endişe etmeden gönül rahatlığı ile denize girmesi mümkündür.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir