Yalova Bayanlar Plajı

Yalova Bayanlar Plajı

İstanbul’un Sarıyer ilçesinde bulunan bayanlara özel plajda, yalnızca bayanların hizmet ediyor olması kadınların yüzerken keyifli zamanlar geçirmesine imkan sağlıyor. Plaja 8 yaşın üzerinde hiçbir erkek alınmıyor. Bu nedenle plaja gelme düşüncesi içerisinde olanların kesinlikle bu yaştan büyük olan erkek çocuklarını getirmemeleri gerekiyor. Yalova bayanlar plajı haftanın her gününde servis imkanı sağladığı için plaja ulaşımda oldukça kolay. Servis saatleri güzergaha göre değişiklik gösterebiliyor.

Serander Plajı

Serander plajı, bayanlara özel olarak hizmet verdiğinden dolayı çok fazla tercih ediliyor. Bayanlara özel olan plajın en büyük avantajı gözlerden uzak olmasıdır. Bir günlük tatil ihtiyacını gidermek isteyen bayanlar çalışmak ve İstanbul’u terk etmemek zorunda olsalar bile bu keyfi plaj içerisinde yaşayabiliyorlar. Plajda çalışan herkes bayanlardan oluyor. Bunun için de güneşin ve denizin tadını çıkarmak isteyen bayanlar oldukça güzel bir şekilde eğlenebiliyorlar.

Tesettürlü bayanlar bu plajı tercih ediyorlar, fakat herhangi bir geneleme yapmamak adına herkese hizmet verdiğinin de altını çizmek gerekiyor. 18 yaşını doldurmuş olan her bayan istediği zaman plaja rahatlıkla gelebilir ve plajın kendilerine özel olmasının avantajını yaşayabilir.

Yalova Serander Çamlıbel Bayanlar Plajı

Yalova Serander Çamlıbel Bayanlar Plajına kız çocukları hangi yaşta olursa olsun serbest bir şekilde gelebilir. Her anne kendi kız çocuğuyla yaşı kaç olursa olsun gelebilir ve gönlunce denizin tadını çıkarabilir. Özellikle arkadaş gruplarının çok fazla tercih ettiği bayanlar plajına özel servis imkanını kullanarak keyifli zamanlar geçirebilirler. Plajdayken kendinizi en az evinizdeymiş gibi rahat hissedeceksiniz.

Dışarıdan içecek ve yiyeceklerin getirilmesi serbest olurken plajın temizliği daima yapılıyor olsa da yine de bir sonraki seferde daha temiz bir alanla karşılaşmak için temiz bırakmak en doğru tercih olacaktır. Plaj gün boyunca dezenfekte işlemleri yapılarak özellikle korona sürecinde en temiz bölgelerden birisi olarak hazırlanmaktadır.

Müthiş bir tatil konforunu bulabileceğiniz plajda gün boyunca eğlence adına her şey eksiksiz bir şekilde düşünülmüş. Eğer sizde hafta sonunu değerlendirmek istiyorsanız plajımıza gelerek gönlünüzce eğlenebilirsiniz.   

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir