YALOVA KADINLAR PLAJI

YALOVA ESENKÖY BAYANLAR PLAJI

YALOVA KADINLAR PLAJI
YALOVA BAYANLAR PLAJI

Yalova Esenköy Kadınlar Plajı

İstanbul’a yakın olması sebebiyle yaz aylarında denize girmenin en keyifli ve uygun yolu Yalova’ya gitmektir. Yalova’da bulunan birçok farklı plaj tercih edilerek yaz boyu gidilebilir. İstanbul’daki farklı ilçelerden kalkan servislerle Yalova plajlarına ulaşmak mümkündür.  Yalova’nın mavi bayraklı plajlarında deniz, güneş ve kumun tadını çocuklarınızla ve bayan arkadaşlarınızla çıkarabilirsiniz. Yalova Esenköy kadınlar plajı da bu seçeneklerin arasında yer almaktadır.

Plajlar bayanlara özel olarak hazırlanmıştır. Çalışan personel de bayanlardan oluştuğu için kendinizi rahat hissederek deniz keyfi yaşayabilirsiniz. Plajın bulunduğu alan özel olarak hazırlanmış ve korunaklı bir bölgede bulunmaktadır. Şemsiye, şezlong, kafe, restoran, mescit, duş, soyunma kabini, çocuklar için oyun alanı, masa, sandalye ve tuvaletlerin bulunması sayesinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.  Plajların bulunduğu alanın yakınlarında bulunan marketlerden de alışveriş yaparak plaja girebilmeniz mümkün olmaktadır. Plajlar yaz boyunca kadınlara hizmet edebilmek için hazırlıklarını önceden tamamlamaktadır. Birçok farklı yerde bulunan plaj arasından bütçenize ve sizin zevkinize uygun olanını seçebilir deniz keyfini konfor içinde çıkarabilirsiniz.

YALOVA REİS PLAJI
YALOVA REİS KADINLAR PLAJI

Yalova Kadınlar Plajı

Yalova temiz ve berrak deniziyle tatilcilerin tercih ettiği huzurlu bir yerdir. Yalova Kadınlar plajı da burada bulunan güzel plajlardan bir tanesidir. Bayan arkadaşlarınız, akrabalarınız ve 8 yaşından küçük erkek çocuklarınızla beraber keyifli bir gün geçirmenize imkân sunmaktadır. Plaja gelirken isterseniz yanınızda yiyecek ve içeceğinizi getirebilirsiniz. Ekonomik bir tatil için bu bir seçenektir. Ya da plajda bulunan kafeden ihtiyaçlarınızı satın alabilirsiniz. Servislerle geldiğinizde plaja giriş ve plajda bulunan şemsiye, şezlong, duş gibi yerlerden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Esenköy Kadınlar Plajı

Esenköy kadınlar plajı muhafazakâr, tesettürlü bayanların daha çok tercih ettiği bir plaj olsa da her kesimden bayana açık olan bir işletmedir. Sadece kadınlara özel olması sayesinde tüm gün rahat rahat denize girebilirsiniz. Denizin etrafı dubayla çevrilmiştir. Çok derin değildir. Plajın çevresinde bulunan alanlarda vakit geçirebilirsiniz. Çocuklarınız denizde ve kumda oynarken siz de akrabalarınız, komşularınız, arkadaşlarınız veya çocuklarınızla unutulmaz bir gün geçirebilirsiniz. Özel araçlarla da plaja ulaşım mümkündür. Otopark bulunması sebebiyle aracınızı park etmek sorun olmaz. Kadınlar plajına özel aracınızla giriş yaptığınızda ücreti girişte kişi başı olacak şekilde ödersiniz.

Esenköy Reis Kadınlar Plajı

Yalova plajları çok fazla ilgi gördüğü için yenileri eklenerek alternatifler çoğalmaktadır. Esenköy Reis kadınlar plajı da bu alternatiflere eklenen yeni bir plajdır. Reis kadınlar plajı Esenköy şelale mevki olarak adlandırılan bölgede bulunmaktadır. Yalova doğal yapısı ile de çok güzel yerlere ev sahipliği yapmaktadır. Denize girmenin dışında gezilip görülecek ve piknik yapılacak alanları da bulunmaktadır. Reis kadınlar plajı; duş, soyunma kabini, mescit, çocuk oyun alanı, kafe, eğlence alanı, masa ve sandalye ve müzik imkanları sunmaktadır. Bu sebepten gün boyu keyifli vakit geçirmeniz mümkündür.

Serander Çamlıbel Bayanlar Plajı

Serander Çamlıbel kadınlar plajı rahat ve özel bir alan arayan bayanların gözde mekânı olarak ön plana çıkmaktadır. Muhafazakâr bayanlar denizden faydalanmak ve keyifli vakit geçirmek için bu tarz plajları tercih etmektedirler. Denizin ve güneşin sağlığa olan etkisi sebebiyle yaz boyu plajlar dolup taşmaktadır. Serander Çamlıbel bayanlar plajı şık görüntüsü ve özenli dekorasyonu ile kadınların tercihleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Plaja giriş ücretine şezlong ve şemsiye dahil olarak hizmet verilir. Plaj korunaklı olmakla beraber mavi ile yeşilin bulunduğu bir alanda yer almaktadır.

 Serander Kadınlar Plajı

Yalova’nın en yeni plajları arasında sayılabilen Serander Kadınlar plajı ağaçların altında keyif yapmanızı mümkün kılar. Esintide ferahlamanız ve manzaranın tadını çıkarmanızı sağlar. Kadınlara özel olarak yapılan plajlarda güzel bir gün geçirmek adına her türlü ayrıntı düşünülmüştür. Çocuklarınızla ve arkadaşlarınızla Yalova’dan veya İstanbul’dan ulaşımı servislerle sağlayabilirsiniz. Bir diğer alternatif de kendi özel aracınızla yapacağınız seyahat olmaktadır. Genelde kadınlar plaja hafta içi gelmeyi tercih etse de hafta sonu da yoğunluk olmaktadır. Rezervasyon için erken arayarak bilgi almanız ve yer ayırtmanız önerilmektedir. Yaz dönemi boyunca gitmek istediğiniz plajlar için önceden rezervasyonunuzu yaptırmanız sayesinde rahatça yer bulabilirsiniz.

Yalova Esenköy Kadınlar Plajı

Yalova doğal güzellikler ve deniziyle her kesimin yaz boyu akın ettiği bir bölgedir. Herkese uygun plajları ve gezilip görülecek alanları bulunmaktadır. İstanbul’dan çok fazla talep olması sebebiyle her geçen yıl yeni plajlar açılarak kadınların hizmetine sunulmaktadır. İstanbul’a yakın olması günübirlik seyahat etmeyi mümkün kılar. Bu sayede sabahtan servislerle yola çıkan bayanlar akşam aynı servislerle evlerine ulaşabilmektedir. Farklı alternatifler bulunması da seçim yapmayı kolaylaştırır ve aynı zamanda yığılmayı da önler. Yalova Esenköy kadınlar plajı sunduğu imkanlar ve güzel deniziyle birçok kadının yaz boyu gelmeyi istediği bir yer olmaktadır. Temiz deniz, güzel işletme ve ekonomik koşullarda ulaşım sağlanması sebebiyle yaz tatiline gidemeseniz de denizden mahrum kalmamanızı sağlamaktadır.

Serander Plajı

Serander plajı kadınların buluşma ve eğlenme noktası olarak yaz boyu hizmet vermeyi sürdürmektedir. Lezzetli yemekleri ve doğanın içinde bulunması sebebiyle tercih edilmektedir. Plajda yer alan şezlong ve şemsiyeler ücrete dahil olmaktadır. Farklı bir ortamda vakit geçirmek için bile tercih edilebilecek keyifli bir alandır. Temiz ve berrak sularda rahatlarken aynı zamanda cankurtaranlar ile de güvenliğiniz sağlanmaktadır. Herhangi bir risk anında müdahale ederek sorun yaşanmasına engel olurlar. Kadınlar plajında yer alan cankurtaranlar ve işletmede görevli personelde bayanlardan oluşmaktadır.

Çınarcık Kadınlar Plajı

Çınarcık kadınlar plajı geniş kumsalı ve güzel deniziyle muhafazakâr bayanların tercih ettiği plajlar arasındadır. İstanbul’dan ulaşım için son model araçlarla farklı ilçelerden alınarak plaja ulaşmanız sağlanır. Ücretlere plaj girişi, gidiş dönüş bileti ve masa sandalye gibi hizmetler dahildir. 0-6 yaş arası çocuklar ücretsiz olarak plaja girebilir. 6-9 yaş arası çocuklardan kişi başı ücret alınmaktadır. Erkek çocukları 7 yaş ve üzeri maalesef plaja kabul edilmemektedir. İsterseniz yeme ve içme malzemelerinizle plaja girmeniz mümkün olmaktadır. İsterseniz de plajda bulunan kafe ve büfeden yeme ve içme ürünlerini tedarik edebilirsiniz.

Reis Kadınlar Plajı

Reis Kadınlar plajı ulaşımı diğer plajlara nazaran daha kolay ve düz bir yol olduğu için avantajlıdır. Plaja İstanbul’dan kalkan ve farklı ilçelere uğrayan servislerle ulaşabileceğiniz gibi kendi aracınızla da kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Servisle gelmenin en büyük avantajı ulaşım sırasında yorulmadan plaja gitmektir. Gidiş ve dönüşlerde hafta içi ve hafta sonu yoğunluk yaşanması sebebiyle giriş çıkış saatlerinizi ayarlayarak rahat bir yolculuk yapmanız mümkün olmaktadır.

Esenköy Özgür Kadınlar Plajı

Yalova Esenköy Özgür kadınlar plajı Yalova’da bulunan plaj alternatiflerinden biri olarak hizmet vermektedir. Diğer plajlara göre daha sakin ve doğal bir plajdır. Denizi temizdir ve kumsalı taşlıktır. Sessiz sakin bir yer arıyorsanız limandan kalkan minibüslerle veya özel aracınızla bu plaja ulaşım sağlamanız mümkündür.
Kadınlar plajına ulaşım ve ücretlerle ilgili firmamızı arayarak güncel bilgilere ulaşmanız mümkün olmaktadır.  Bu sayede gitmeden önce ücretler konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. Yazdan sonbahara kadar hizmet alabileceğiniz Yalova plajları sayesinde günübirlik tatilin keyfini çıkarmanız mümkün olur.

YALOVA ESENKÖY BAYANLAR PLAJI
YALOVA ESENKÖY KADINLAR PLAJI

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir