SERANDER KADINLAR PLAJI

YALOVA ESENKÖY KADINLAR PLAJI

Yalova Kadınlar Plajı

YALOVA BAYANLAR PLAJI
YALOVA KADINLAR PLAJI

 Yalova kadınlar plajı İstanbul’a yakın mesafede bulunmasından dolayı sadece Yalova şehrinden değil İstanbul şehrinden de bolca misafir kabul etmektedir. Yaz ayları ile birlikte tüm deniz sever hanımlar tarafından araştırılan bayan plajları arasında en yeni yapılmış olanlar arasında yer almaktadır. Türkiye’nin farklı şehirlerinden ziyaretçi kabul eden bu plaj haftanın 6 günü bayanlara hizmet vermektedir. Haftanın sadece 1 günü aile plajı olarak ailelere hizmet vermektedir. Erkek kabul edilmediğinden dolayı bayanlara rahat bir tatil geçirme imkânı sunmaktadır. Yalova şehir merkezinden uzakta olduğundan dolayı etraftan görünme gibi bir ihtimalde bulunmamaktadır. Sadece tesettürlü bayanlar değil açık bayanlar tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Plaj içerisinde sürekli olarak can kurtaran ekipleri devriye gezmektedir. Ayrıca yeni yapılmış bir mekân olması nedeni ile son derece hijyeniktir. Geniş bir alan üzerine kurulmuş olduğundan sosyal mesafeye uygun şekilde şezlong dizilimi yapılmıştır. Esenköy kadınlar plajı sunmuş olduğu bu güvenli ortam ile bayanları ağırlamayı beklemektedir.

Yalova şehrinde yer alan bu güzel plajımız son derece modern bir şekilde dekore edilmiştir. Oldukça ilgi çekici dekorasyonu ile misafirlerini ağırlamayı beklemektedir. Etrafı ormanlar ile çevrili olduğundan dolayı son dere temiz bir havaya sahiptir. İçerisinde yiyecek ve içecek ihtiyaçlarını gidermeniz için büfe yer almaktadır. Fakat plaj dışından da yiyecek temini yapılabilmektedir. Bu konuda herhangi bir yasak bulunmamaktadır. Plaja gelirken kullanılan yol üzerinde pek çok sayıda market ve alışveriş imkânı sunan dükkân bulunmaktadır. Esenköy Reis kadınlar plajı piknik için tüp ya da nargile gibi tehlike arz eden ürünleri plaj içerisine kabul etmemektedir. Plaj içerisinde oluşabilecek olumsuz durumları önlemek adına alınmış bir tedbirdir. Ayrıca plaj içerisine evcil hayvan sokmak yasaktır. Çünkü her insan hayvan sevmemektedir. Böyle özel duruma sahip olan plaj sever hanımlar için bu konuda hassasiyet gösterilmektedir. Plaja gelmeden önce erken rezervasyon yaptırmak ve hes kodunuzu bildirmeniz gerekmektedir. Hes kodu olmaması halinde plaja giriş kesinlikle yasaktır. Bu uygulama sayesinde pandemi kurallarına uygun ve güvenli bir şekilde denizin ve sahilin tadını çıkarabilirsiniz.

ESENKÖY BAYANLAR PLAJI
ESENKÖY KADINLAR PLAJI

Yalova Kadınlar Plajına Gitmek İçin Yapılması Gerekenler

Serander Çamlıbel bayanlar plajı başta Yalova halkı olmak üzere Türkiye’nin farklı noktalarından misafir kabul etmektedir. Özellikle İstanbul şehrinden yoğun olarak ziyaretçi kabul edilmektedir. Özel araçla ulaşım mümkün olduğu gibi servisle de ulaşım mümkündür. Özel araç ile gelenler için Yalova merkezden Çınarcık tabelası doğrultusunda ilerlenmesi gerekmektedir. Çınarcık içerisine girdikten sonra Armutlu istikametinde ilerleyerek plaja kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Navigasyon cihazınızda yer alan konum belirleme uygulaması ile de kolay ve güvenli bir şekilde plaja ulaşabilirsiniz. Yalova içerisinden gelen deniz severler ayrıca minibüslerden de faydalanarak plaja ulaşabilmektedir. İstanbul şehrinden bu plaja gelmek isteyen hanımlar ise servis imkanlarından faydalanabilmektedir. Belirlenmiş saatler arasında müşteriler belirlenen adreslerden toplanmakta ve plaja taşınmaktadır. Belirlenmiş saate uygun olarak hareket edemeyecek misafirler için ise özel servis imkânı sunulmaktadır. Fiyat olarak İstanbul’un hangi yakası ve semtinde oturduğunuza bağlı olarak fiyatlar değişmektedir. Serander kadınlar plajı sahip olduğu ulaşım imkanları ile tüm plaj sever hanımları ağırlamayı beklemektedir.

Yalova şehrinde yer alan bu güzel plaja ulaşım oldukça kolaydır. Yolculuk esnasında sık sık tabelalar sizleri yönlendirmektedir. Plaj servislerinden faydalanmak isteyen müşteriler plaja gelmeden en az 1 gün önce rezervasyon yaptırmalıdır. Aksi halde aynı gün yapılan başvurular reddedilmektedir. Alınacak bilgiler dahilinde seyahat planı çıkarıldığından dolayı en geç saat 19’a kadar firmamızı arayarak rezervasyon oluşturmanız gerekmektedir. Kişiye özel 16 kişilik servislerden faydalanmak isteyenler için ücretler normal servise oranla değişkenlik göstermektedir. Rezervasyon yapılmadan gelen müşteriler plaja kabul edilmemektedir. Yalova Esenköy kadınlar plajı sunduğu ulaşım imkanları sayesinde oldukça geniş bir kesime hitap etmektedir. Turizm sektöründe önemli bir yere sahiptir. Muhteşem manzarası ve sakinliği ile misafirlerini ağırlamayı beklemektedir. Etrafı oldukça açık olduğundan güneşlenmek isteyen hanımlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Plaj alanı gözlerden uzak bir yerde olduğundan dolayı rahat bir şekilde güneşlenebilirsiniz. Plaja gelebilmek için ihtiyaç duyduğunuz ve öğrenmek istediğiniz tüm konular hakkında detaylı bilgiler edinebilmek için firmamız yetkililerine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Yalova Kadınlar Plajına Giriş Ücretleri Nedir?

Serander plajı plajına gelirken giriş ücreti dışında hiçbir ücret müşterilerden talep edilmemektedir. Şezlong ve şemsiye hizmetinden ücretsiz olarak faydalanılabilmektedir. Diğer plajlarda ise bu hizmetler ücrete tabidir. Kullanılan tüm şezlong ve şemsiyeler en kaliteli ve sağlam malzemelerden üretilmiş olan konforlu malzemelerdir. Plaja giriş ücreti 25 TL olarak belirlenmiştir. 0-6 yaş arasında yer alan çocuklardan ücret talep edilmemektedir. Fakat 10 yaş ve üzeri kız çocukları için 15 TL ücret alınmaktadır. 8 yaşın altında erkek çocuğu plaja girememektedir. Ödemeler nakit veya kart ile gerçekleştirilebilmektedir. Sadece servis ücretleri araç şoförüne elden nakit olarak teslim edilmektedir. Plaj içerisinde sadece yemek yeme ve içme konusunda ek ücret talep edilmektedir. Bunun dışında bir bedel istenmemektedir.

Yalova plajında çalışan tüm personeller son derece güler yüzlüdür. Bayanlara kolay şekilde yardımcı olabilmesi için bayan personellerden faydalanılmaktadır. Çınarcık kadınlar plajı sunduğu hizmetler ile şimdiden örnek bir işletme olmuştur. Plaja giriş esnasında nüfus cüzdanı kontrol işlemi yapılmaktadır. Çocuklarda da kimlik kontrol işlemi yetişkinlerdeki ile aynı şekilde uygulanmaktadır. Bu nedenden dolayı plaja gelmeden önce nüfus cüzdanlarınızı yanınıza almış olmanız gerekmektedir. Aksi halde nüfus cüzdanı olmayan kişiler plaja giriş yapamamaktadır.

Yalova Kadınlar Plajının Sunmuş Olduğu Hizmetler ve İmkanlar Nelerdir?

Haftanın 6 günü sadece bayanlara özel olarak hizmet veren bu plajımız sayesinde hanımlar denizin tadını rahat bir şekilde çıkarabilmektedir. İçerisinde yer alan plastik bariyerler sayesinde denize güvenle girilip çıkılabilmektedir. Giriş ve çıkışlar kontrol altında tutulduğundan herhangi bir olumsuz durumla karşılaşılma ihtimali oldukça düşüktür. Namaz kılmak isteyen hanımlara özgü olarak mescitler bulunmaktadır. Burada rahat bir şekilde ibadetinizi gerçekleştirebilirsiniz. Plaj içerisinde yer alan ücretsiz olan masa ve sandalyeler sayesinde yemek yiyip içebilirsiniz. Yaşanabilecek herhangi bir sağlık sorununa erkenden müdahale edilebilmesi için içerisinde sağlık kabini yer almaktadır.  Reis bayanlar plajı alanında yeni ve son derece başarılı bir işletmedir. Korona hastalığı nedeni ile hijyen ve temizlik kuralları en üst düzeyde uygulanmaktadır. Plaj içerisinde yer alan soyunma kabinleri sayesinde rahat bir şekilde kıyafet değişimi yapılabilmektedir.

Plaj sahilinde sürekli olarak gezinen can kurtaran ekibi sayesinde boğulma gibi olumsuz durumların önüne geçilmektedir. Kontrol altında ve güvenli bir şekilde hanımlar çocukları ile denizin tadını çıkarabilmektedir. Deniz zemin olarak taşlı bir yapıya sahiptir. Fakat sahil kumdan oluşmaktadır. Plajlarda ise taşlı yapı bulunmamaktadır. Mavi bayraklı plaj adı verilen plajlar arasında yer almaktadır. Deniz suyu tertemiz ve berraktır. Plajda geçirdiğiniz süre boyunca çocuklarınız güven içerisinde plajda gezinebilmektedir. Esenköy özgür kadınlar plajı sunmuş olduğu tüm hizmetler ve uygun fiyatlar ile Türkiye’nin her yerinden tüm deniz sever hanımları ağırlamayı beklemektedir.

SERANDER KADINLAR PLAJI
SERANDER ÇAMLIBEL BAYANLAR PLAJI

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir