REİS KADINLAR PLAJI

YALOVA KADINLAR PLAJI

Yalova Kadınlar Plajı

Yaz aylarının coşkusu ve eğlencesini kadınlar arasında geçirmek isteyen kişiler için son derece eğlenceli denizi ve temiz sahili ile Yalova kadınlar plajı, sizleri beklemektedir. Her sene yaz sezonuna muhteşem bir giriş yapan kadınlar plajı, muhteşem huzurlu doğa ile vakit geçirmek isteyenlerin ilk tercih ettiği mekân olmaktadır. Sadece kadın kadına vakit geçirebileceğiniz bu mekânda kaliteli yemek ve ilgili bir hizmet alabilirsiniz. Kadınlar plajına girdiğiniz an müşterilerine verdikleri özeni ve kaliteyi anlayabilirsiniz. Yalova’da ikamet eden veya Yalova iline yakın yerlerde oturan kişiler için muhteşem bir eğlence yeri olmaktadır. Sizde sadece kadınların olduğu bir sahilde muhteşem bir tatil geçirmek istiyorsanız kadınlar plajını tercih edebilirsiniz.

YALOVA KADINLAR PLAJI
ESENKÖY KADINLAR PLAJI

Esenköy Kadınlar Plajı

Yaz sezonunda kadınlar en çok birlikte eğlenebilecekleri bir alan istemektedir. Bu istek üzerine sadece kadınların girebileceği Esenköy kadınlar plajı yapılmıştır. Bu plaj Yalova’da ikamet eden kişiler ve Yalova iline yakın kişiler için son derece büyük bir fırsat olmaktadır. Plajda müşterilere özel şezlong, duş, lavabo gibi birçok hizmet bulunmakla beraber kafeterya gibi alanlarda mevcut olmaktadır. Ayrıca çocuklu kadınların rahat edebilmeleri için plaj içerisine son derece güvenli bir alanda çocuk parkı da bulunmaktadır. Plajın sadece kadınlar tarafında kalan kısım dubalarla çevrilmiştir. Bu sayede hiçbir tekne bu kısma girememektedir. Plajın sahil kısmının yanında piknik yapmak isteyenler için ağaçlı kısımları da bulunmaktadır. İsteyenler bu alanda dolaşabilmekte veya kitap okuyabilmektedir. Eğlence denilince ilk akla gelenlerden biri olan müzik kısmı için de plajımızda muhteşem bir ses sistemi bulunmaktadır. Her tarz müzik zevkine uygun listemiz ile muhteşem bir gün geçirebilirsiniz. Bu plajın bir güzel özelliği de konum itibari ile çok kolay bir şekilde ulaşılabilir olmasıdır. Eşyalarınızı korkmadan güvenli bir şekilde bırakabileceğiniz plajımız sizleri beklemektedir. Siz de muhteşem bir tatil geçirmek istiyorsanız Esenköy Özgür kadınlar plajı seçeneğini düşünebilirsiniz.

Esenköy Reis Kadınlar Plajı

Sıcak havalarda en sevilen aktivite denize girmek ve deniz kenarında güneşlenmek olmaktadır. Fakat kadınlar için bu durum bazı zamanlarda zor olabilmektedir. Bu yüzden Esenköy Reis Kadınlar Plajı, kadınların rahat edebilmeleri için dizayn edilmiştir. Dışarıdan kimsenin göremeyeceği şekilde tasarlanmış bir alan olmakla birlikte birçok hizmeti de kadınlar için sunmaktadır. Muhteşem bir doğa içerisinde olan plajda şezlong, lavabo, soyunma kabini gibi birçok hizmet verilmektedir. Dışarıdan da yiyecek getirilebileceği gibi plajda birçok kafeterya ve yiyecek- içereceklerin satıldığı tesisler bulunmaktadır. Ulaşım açısından son derece kolay bir yerde bulunan Esenköy Reis kadınlar plajına servis ile ulaşım imkânı da sunulmaktadır. Ağaçlı alanlarda vakit geçirilebileceğinin yanında piknik yapmak isteyen kişiler için de masa ve sandalye imkânı da sunulmaktadır. Ayrıca çocuklu kişilerin rahat edebilmeleri için oyun alanları da bulunmaktadır. Yalova Esenköy Kadınlar Plajı için giriş ücreti sadece 7 TL olmakla beraber diğer seçenekler için son derece uygun fiyatlar bulunmaktadır. Ayrıca araba ile gelen kişiler için ücretsiz otopark hizmeti de sunulmaktadır.

Serander Çamlıbel Bayanlar Plajı

Yalova’nın Esenköy ilçesinde bulunan Serander Çamlıbel bayanlar plajı, İstanbul iline yakın olması sebebiyle kadınlar için sıklıkla tercih edilen bir plaj olmaktadır. Haftada 6 gün hizmet veren plajda kadın arkadaşlarınızla birlikte muhteşem bir gün geçirebilirsiniz. Ayrıca çocuklu kişiler için güvenli oyun alanları da bulunmaktadır. Huzur veren denizi ve tertemiz sahili ile Serander Çamlıbel bayanlar plajı aynı zamanda ağaçlarla çevrili olması ile tam bir huzur deposu olmaktadır. Denize girmek istemeyen kişilerin bile tercih edebileceği plajda piknik yapabilir veya kahvenizi alıp kitap okuyabilirsiniz. İstanbul’da ikamet eden kişilerin de tercih edebileceği Serander Çamlıbel bayanlar plajının giriş ücreti 15 TL olmakla beraber 7 yaşın üzerindeki erkek çocukları plaja alınmamaktadır. 0 ile 6 yaş arasında olan çocuklar da ücretsiz bir şekilde plaja girebilmektedir. Şezlong, soyunma kabini gibi birçok hizmetin yanında namaz kılmak isteyenler için mescit hizmeti de bulunmaktadır.

ESENKÖY REİS KADINLAR PLAJI
ESENKÖY KADINLAR PLAJI

Serander Kadınlar Plajı

Kadınlar için muhteşem bir sahil olan Serander kadınlar plajı, eğlenceli bir gün geçirmek isteyenlerin tercih edebileceği bir alan olmaktadır. Muntazam düzeni ve etrafındaki duvarlar sayesinde içerisinin gözükmemesi ile kadınların çok rahat edebileceği bir alan olmaktadır. Denizin maviliği ile ağaçları yeşilinin buluşması oraya giden kişilere çifte huzur vermektedir. Burada bol bol oksijen alabilirken bir yandan da yeşil alanlar içerisinde kafanızı dinlendirebilirsiniz. Çocuğu olan kadınlar genelde plaj gibi yerlere gittiklerinden eğlenmek yerine çocuklarla ilgilendikleri için sahilin tadını çıkaramamaktadırlar. Fakat kadınlar için yapılan bu plajlarda çocukların güvenli bir şekilde oyun oynayabilecekleri güzel oyun alanları bulunmaktadır. Bu alanlar sayesinde çocuğu ile birlikte sahile gelen kadınlar çocuklarını merak etmeden sahilin keyfini çıkartabilirler.

Serander Plajında Yapılabilecek Aktiviteler Nelerdir?

Serander Plajı, bulunduğu şehir itibari ile fazla kuma sahip bir alan değildir. Sahil daha çok taşlı alanlardan oluşmaktadır. Bu yüzden oraya giden kişiler genel olarak orada denize girerken bir yandan da güneşlenmektedir. Fakat bu plajlarda tek yapabileceğiniz aktivite güneşlenmek olmamaktadır. Plajların etrafı yemyeşil ağaçlarla çevrili olduğu için bu ağaçlar altında kahve eşliği ile kitap okuyabilir ya da piknik yapabilirsiniz. Üstelik bu plajlara giriş ücreti son derece uygu olmaktadır. Plajların içerisinde soyunma kabini gibi birçok hizmetin yanında kafeterya gibi birçok yiyecek içecek satan alan bulunmaktadır.

Çınarcık Kadınlar Plajı

Yalova ilinin Çınarcık ilçesinde bulunan Çınarcık kadınlar plajı, Yalova şehrinde ikamet eden kadınların en fazla tercih ettiği plajlardan biri olmaktadır. Plaj haftanın 6 günü sadece kadınlara özel hizmet vermektedir. Tertemiz denizi ve düzenli bir sahili bulunan plajda giriş ücretinin dışında şezlonglar için ayrı ücret istenmemektedir. Ayrıca burada sadece denize girmek ve güneşlenmek haricinde ağaçların altında dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz. Siz de kalabalık sahillerde iç içe denize girmekten sıkıldıysanız kadınlar plajını tercih edebilirsiniz. Plaj içerisinde çocukların vakit geçirip oyun oynayabileceği son derece güvenli alanlar olmaktadır. Böylece çocuğu ile gelen kadınlar rahat bir şekilde vakit geçirebilmektedir. Plaja 7 yaşından büyük erkek çocukların alınmadığı gibi 0 ile 6 yaş arasındaki çocuklardan ücret de alınmamaktadır.

Reis Kadınlar Plajı

Yaz aylarının muhteşem üçlüsü olan deniz, kum ve güneşin tadını çıkarmak isteyen kadınlar için güzel bir yer olan Reis kadınlar plajı, denizin maviliği ve ağaçların yeşilliği ile birlikte çok güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Bu göz doyuran tasarımının yanında oldukça kullanışlı ve kaliteli hizmeti bulunan plajda, soyunma kabini, şezlong gibi birçok seçenek de bulunmaktadır. Haftanın 6 günü hizmet veren plajda çocuksuz ve çocuklu kadınlar çok iyi bir tatil geçirebilirler. Plaj içerisinde çocuklu kadınların rahat edebilmesi için güvenli oyun alanları da bulunmaktadır. Denize girip güneşlenebileceğiniz Reis kadınlar plajında isteyen kişiler sandalye ve masa kiralayarak piknik de yapabilmektedirler. Bu hizmetler son derece uygun fiyatlarla olmakla beraber kullanışlı da olmaktadır. Kendi aracı bulunmayan veya servis ile plaja gitmek isteyen müşteriler için özel servis hizmeti de bulunan Reis kadınlar plajında muhteşem bir tatil geçirebilirsiniz.

REİS KADINLAR PLAJI
SERANDER KADINLAR PLAJI

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir